• Vår styrelse: Anita Jansson, Roland Nilsson, Bert Nilsson, Kenneth Hjelm och Daniel Larsson.

Möt vårt team!

Vi är ett starkt team, var och en expert inom sitt område. Vi är nyfikna, nytänkande och engagerade. Erfarenheten har vi fått sen generationer tillbaka – många av oss har bokstavligt talat växt upp i branschen! Med våra höga ambitioner och långa erfarenhet i ryggen är vi alla…

Proffs på frukt & grönt!

Ledningen

Board of directors

Roland Nilsson

VD

Tel: +46 (0) 31 780 27 05
Mobil: +46 (0) 708 36 35 39
roland.nilsson@hebe.se

Anita Jansson

ANSVARIG PR/WEBB/MEDIA

Tel: +46 (0) 31 780 27 00
.
anita.jansson@hebe.se

Daniel Larsson

INKÖPSCHEF

Tel: +46 (0) 31 780 27 02
Mobil: +46 (0) 709 14 67 68daniel.larsson@hebe.se

Kenneth Hjelm

EKONOMI-/IT-CHEF

Tel: +46 (0) 31 780 27 03
Mobil: +46 (0) 705 72 17 69kenneth.hjelm@hebe.se

Dennis Byström

TRANSPORT-/LOGISTIKCHEF

.
Mobil: +46 (0) 706 98 98 80dennis.bystrom@d2rak.se

Magnus Sundén

FÖRSÄLJNINGSCHEF

Tel: +46 (0) 31 780 27 19
Mobil: +46 (0) 734 20 95 81 magnus.sunden@hebe.se

Försäljning

Sales

Magnus Sundén

FÖRSÄLJNINGSCHEF
Tel: +46 (0) 31 780 27 19
Mobil: +46 (0) 734 20 95 81 magnus.sunden@hebe.se

Ronny Bengtsson

MARKNAD/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 11
Mobil: +46 (0) 702 44 16 20 ronny.bengtsson@hebe.se

Jörgen Knudsen

MARKNAD/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 30
Mobil: +46 (0) 708 79 03 68 jorgen.knudsen@hebe.se

Andreas Korsan

FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 14
Mobil:  +46 (0) 766 35 89 45 andreas.korsan@hebe.se

Maria Wennborg

FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 08
Mobil:+46 768 08 88 16 maria.wennborg@hebe.se

Marcus Bengtsson

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 04
Mobil: +46 (0) 737 15 78 38marcus.bengtsson@hebe.se

Sandra Nilsson

FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 09
Mobil: +46 (0) 709 62 08 97sandra.nilsson@hebe.se

Eva Andersson

MARKNAD/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 00
Mobil: +46 (0) 768 08 88 15 eva.andersson@hebe.se

Alexandra Zakrisson

MARKNAD/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 31 (0) 780 27 00
Mobil: +46 (0) 768 08 89 95 alexandra.zakrisson@hebe.se

Inköp

Purchase

Daniel Larsson

INKÖPSCHEF
Tel: +46 (0) 31 780 27 02
Mobil: +46 (0) 709 14 67 68daniel.larsson@hebe.se

Johannes Scavo

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 07
Mobil: +46 (0) 708 76 69 70 johannes.scavo@hebe.se

Marcus Bengtsson

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 04
Mobil: +46 (0) 737 15 78 38marcus.bengtsson@hebe.se

Kristoffer Löfgren

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 10
Mobil: +46 (0) 766 35 89 88 kristoffer.lofgren@hebe.se

Transport

Logistics

D2 Trp rod_vit original

Dennis Byström ..

TRANSPORT-/LOGISTIKCHEF

.
Mobil: +46 (0) 706 98 98 80dennis.bystrom@d2rak.se

Stephan Andersson

TRANSPORTLEDARE

.
Mobil: 0709 – 96 58 84stephan.andersson@d2rak.se

Niclas Byström ….

TRANSPORTLEDARE

.
Mobil: 0703 – 60 56 03niclas.bystrom@d2rak.se

Samt alla våra andra grymma medarbetare på lager, produktion, ekonomi och transport!