• Vår styrelse: Anita Jansson, Roland Nilsson, Bert Nilsson, Kenneth Hjelm och Daniel Larsson.

Möt vårt team!

Vi är ett starkt team, var och en expert inom sitt område. Vi är nyfikna, nytänkande och engagerade. Erfarenheten har vi fått sen generationer tillbaka – många av oss har bokstavligt talat växt upp i branschen! Med våra höga ambitioner och långa erfarenhet i ryggen är vi alla…

Proffs på frukt & grönt!

Ledningen

Board of directors

Roland Nilsson

VD

Tel: +46 (0) 31 780 27 05
Mobil: +46 (0) 708 36 35 39
roland.nilsson@hebe.se

Anita Jansson

ANSVARIG PR/WEBB/MEDIA

Tel: +46 (0) 31 780 27 00
.
anita.jansson@hebe.se

Daniel Larsson

INKÖPSCHEF

Tel: +46 (0) 31 780 27 02
Mobil: +46 (0) 709 14 67 68daniel.larsson@hebe.se

Kenneth Hjelm

EKONOMI-/IT-CHEF

Tel: +46 (0) 31 780 27 03
Mobil: +46 (0) 705 72 17 69kenneth.hjelm@hebe.se

Dennis Byström

TRANSPORT-/LOGISTIKCHEF

.
Mobil: +46 (0) 706 98 98 80dennis.bystrom@d2rak.se

Magnus Sundén

FÖRSÄLJNINGSCHEF

Tel: +46 (0) 31 780 27 19
Mobil: +46 (0) 734 20 95 81 magnus.sunden@hebe.se

Daniel Andersson

PERSONALCHEF

Tel. växel: +46 (0) 31 780 27 01
Mobil: +46 (0) 766 358 944daniel.andersson@hebe.se

Patrick Möhlenbrock

LAGERCHEF

Tel. växel: +46 (0) 31 780 27 00
Mobil: +46 (0) 736 34 51 50 patrick.mohlenbrock@hebe.se

Kristoffer Löfgren

PLATSCHEF HEBEKINNEFRUKT

Tel. direkt: +46 (0) 510 48 55 58
Mobil: +46 (0) 766 35 89 88 kristoffer.lofgren@kinnefrukt.se

Inköp

Purchase

Daniel Larsson

INKÖPSCHEF
Tel: +46 (0) 31 780 27 02
Mobil: +46 (0) 709 14 67 68daniel.larsson@hebe.se

Johannes Scavo

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 07
Mobil: +46 (0) 708 76 69 70 johannes.scavo@hebe.se

Marcus Bengtsson

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 04
Mobil: +46 (0) 737 15 78 38marcus.bengtsson@hebe.se

Daniel Larsson

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 31
Mobil: +46 (0) 721 82 77 81
Mobil: xxxxxxxxxxxxx daniel.glader@hebe.se

Försäljning

Sales

Magnus Sundén

FÖRSÄLJNINGSCHEF
Tel: +46 (0) 31 780 27 19
Mobil: +46 (0) 734 20 95 81 magnus.sunden@hebe.se

Ronny Bengtsson

MARKNAD/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 11
Mobil: +46 (0) 702 44 16 20 ronny.bengtsson@hebe.se

Jörgen Knudsen

MARKNAD/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 30
Mobil: +46 (0) 708 79 03 68 jorgen.knudsen@hebe.se

Andreas Korsan

FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 14
Mobil:  +46 (0) 766 35 89 45 andreas.korsan@hebe.se

Maria Wennborg

FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 08
Mobil:+46 768 08 88 16 maria.wennborg@hebe.se

Marcus Bengtsson

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 04
Mobil: +46 (0) 737 15 78 38marcus.bengtsson@hebe.se

Sandra Nilsson

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 31 780 27 09
Mobil: +46 (0) 709 62 08 97sandra.nilsson@hebe.se

PR/Webb/Media

Communications and Marketing

Anita Jansson
Anita Jansso

ANSVARIG PR/WEBB/MEDIA
Tel: +46 (0) 31 780 27 00
Mobil: +46 (0) 703 09 29 96
anita.jansson@hebe.se

Emmy Larsson
Anita Jansso

PR/WEBB/MEDIA
Tel: +46 (0) 31 780 27 00
Mobil: +46 (0) 703 09 29 96
emmy.larsson@hebe.se

Lager

Warehouse

Patrick Möhlenbrock

LAGERCHEF

Tel. växel: +46 (0) 31 780 27 00
Mobil: +46 (0) 736 34 51 50 patrick.mohlenbrock@hebe.se

Alberto Seli

KVALITETSANSVARIG LAGER

Tel: +46 (0) 31 780 27 00
Mobil: xxxxxxxxxxxxxD.Larr@hebe.se

HebeKinnefrukt i Lidköping AB, Kartåsgatan 12, 531 40 Lidköping, Tel.växel: +46 (0) 510 48 55 50

www.kinnefrukt.se

Kristoffer Löfgren

PLATSCHEF

Tel. direkt: +46 (0) 510 48 55 58
Mobil: +46 (0) 766 35 89 88 kristoffer.lofgren@kinnefrukt.se

Melissa Yuksel

INKÖP/SÄLJ
Tel. direkt: +46 (0) 510 48 55 59
Mobil: +46 (0) 705 23 15 21 melissa.yuksel@kinnefrukt.se

Christer Järkeborn

INKÖP/SÄLJ
Tel. direkt: +46 (0) 510 48 55 53
Mobil: +46 (0) 70 380 08 77Christer.jarkeborn@kinnefrukt.se

Peter Kjellberg

INKÖP/FÖRSÄLJNING
Tel: +46 (0) 510 48 55 61
Mobil: +46 (0) 706 48 42 48
peter.kjellberg@kinnefrukt.se

Mikael Held

LAGERCHEF
Tel. direkt: +46 (0) 510-48 55 60
Mobil: xxxxxxxxxx Mikael.held@kinnefrukt.se

Transport

Logistics

D2 Trp rod_vit original

Dennis Byström ..

TRANSPORT-/LOGISTIKCHEF

.
Mobil: +46 (0) 706 98 98 80dennis.bystrom@d2rak.se

Stephan Andersson

TRANSPORTLEDARE

.
Mobil: 0709 – 96 58 84stephan.andersson@d2rak.se

Niclas Byström ….

TRANSPORTLEDARE

.
Mobil: 0703 – 60 56 03niclas.bystrom@d2rak.se

Samt alla våra andra grymma medarbetare på lager, produktion, ekonomi och transport!